Daniel Sharman | Životopis

31. července 2013 v 20:50 | Kristy |  Daniel Sharman

Jméno: Daniel Andrew Sharman
Narozen: 25.dubna 1986
Pochází z: Hackney, London
Povolání: Herec
Znamení: Býk
Výška: 185cm

Jako dětský herec na jevišti
Sharman začínal s hraním v 10-ti letech. Vyzkoušel konkurz na Royal Shakespeare Company a byl vybrán ze stovky dalších dětí. "Já to prostě zbožňoval," řekl o své roli v dramatickém umění. "Mezi Macbethem a Henrym VI. se vší tou zbrojí a krví a všechno, to bylo prostě fantastické jako pro dítě. Byla to nejlepší věc na světě" Sharman si v Royal Shakespeare Company zahrál dvě hry: The Park v roce 1995 (v 9-ti letech) a Macbeth v roce 1996 (v 10-ti letech). Účinkoval také na turné The Boy Winslow v roce 2002 ve věku 16 let.

Vzdělání
Daniel navštěvoval soukromou internátní školu Mill Hill School, kde byl známý jako "Dan Sharman" a také chodil na Arts Educational School, obě v Londýně. Během školních let si zahrál v "Kvetch", který se dostal na slavný Edinburgh Fringe festival.
Po dobu tří let, od roku 2004 do roku 2007, Daniel studoval na Londýnské akademii hudby a dramatických umění, aby získal bakalářský titul umění v herectví.

Z jeviště na velkou obrazovku
Danielova první celovečerní filmová role byla v nezávislém filmu The Last Days of Edgar Harding, ve kterém hrál hudebníka. V roce 2010 dostal roli Arese, řeckého boha války, ve fantasy filmu Nesmrtelní. "Zjistil jsem, že je působení ve filmu opravdu těžké." Připouští své první výkony na obrazovce. "Našel jsem opravdu trochu divného a nepřirozeného. Pak jsem začal být posedlý a snažil jsem se dostat to pravé. Jsem velmi soutěživý."

Televizní role
Sharmanovi televizní role obsahují opakující se roli ve dvou epizodách The Nine Lives of Chloe King jako Zane, a roli v Inspector Lewis, Pilcherův televizní film Starting Over a jednu epizodu Judge John Deed. Také jsme ho mohli vidět v hororu The Colletion s jeho kolegou z Teen Wolf s Eaddyem Maysem, v listopadu 2012.
V současné době, má Daniel opakující se roli vlkodlaka jako Isaac Lahey ve 2. a 3.sérii nadpřirozeného drama seriálu Teen Wolf.

Připravované projekty
Dana budeme moct vidět v Beauty of Sharks, v roce 2013, ve které bude hrát 2 role: "Samuela Hamiltona", a ženu. Řekl Nylon Magazine. "V The Beauty of Sharks budu dělat něco co jsem vždycky chtěl, budu hrát ženu. Vypadám zatraceně dobře, samochvála smrdí ale stejně."

P.S.: Kopírujte jedině s mým zdrojem!! Přeložit to nebylo nejjednodušíí takže kopírovat jedině se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik má Daniel fanoušků?

Klikni:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama